Anna Daniuk notariusz Agnieszka Matusiak-Sylla notariusz Poznań

Anna Daniuk notariusz Agnieszka Matusiak-Sylla notariusz Poznań
Notariusz w Poznaniu
Kancelaria Notarialna
Anna Daniuk
Agnieszka Matusiak-Sylla
Kochanowskiego 8A/7
60-845 Jeżyce - Poznań

Notariusz Poznań Grunwald

Naszym głównym zadaniem jest nadawanie formy notarialnej różnym czynnościom prawnym, co z kolei wpływa na ich oficjalny charakter i autentyczność. Rola notariusza jest wymagana w zapewnieniu prawidłowości obrotu prawnego, zwłaszcza w zakresie nieruchomości, prawa spadkowego, czy spraw związanych z prawem rodzinnym oraz innych czynności w zależności od danej sytuacji. Nasza kancelaria świadczy usługi m.in. dla osób z Grunwaldu w Poznaniu.

Usługi świadczone przez naszą kancelarię notarialną w Poznaniu

Wykonywane, przez prowadzoną przez nas kancelarię, czynności notarialne obejmują przede wszystkim transakcje związane z obrotem nieruchomościami, takie jak umowy sprzedaży, darowizny, umowy deweloperskie, czy ustanowienie hipoteki. Ponadto notariusz zajmuje się sprawami związanymi z prawem spółek handlowych, w tym sporządzaniem umów spółek, statutów, czy protokołowaniem zgromadzeń wspólników. W zakresie prawa spadkowego nasza kancelaria oferuje sporządzanie testamentów, aktów poświadczenia dziedziczenia, a także pomoc w sprawach dotyczących podziału spadku. Notariusz z naszej kancelarii pomaga również w regulowaniu kwestii majątkowych między małżonkami, oferując sporządzanie umów majątkowych małżeńskich oraz umów o podział majątku wspólnego.

Kancelaria przeprowadza różne czynności zgodnie z obowiązującą ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku – wszelkie transakcje, który może podjąć się notariusz znajdą Państwo na naszej stronie.

Czynności notarialne – jakie dokumenty należy przygotować?

Nasza kancelaria notarialna przestrzega określonych procedur przy realizacji czynności notarialnych, co zapewnia ich zgodność z obowiązującym prawem oraz właściwą ochronę interesów stron. Klienci zainteresowani usługami powinni przygotować wszystkie niezbędne dokumenty, które są wymagane do przeprowadzenia danej czynności. Należą do nich między innymi dowody osobiste, dokumenty związane z nieruchomościami (np. akt własności), dokumenty spółek czy też dowody stanu cywilnego. Notariusz udzielający pomocy dla osób z Poznania na Grunwaldzie przed przystąpieniem do wykonania czynności, udziela informacji o wszelkich wymaganych dokumentach oraz ewentualnych kosztach związanych z daną usługą.

Kancelaria notarialna w Poznaniu — dostępność usług

Nasza kancelaria działa od poniedziałku do piątku. Możliwe jest także umówienie spotkań z notariuszem w dogodnych terminach, co pozwala na elastyczne dostosowanie się do potrzeb klientów. Ponadto, w wyjątkowych okolicznościach, istnieje możliwość realizacji czynności notarialnych poza siedzibą kancelarii, co może być szczególnie ważne w przypadku Klientów niezdolnych do samodzielnego poruszania się lub innych indywidualnie rozpatrywanych sytuacji.

W celu umówienia spotkania z notariuszem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy – dane znajdą Państwo na stronie internetowej. Pierwsza wizyta konsultacyjna, na której omawiany jest plan czynności, zakres działań oraz wszelkie inne wstępne ustalenia jest bezpłatna. Nasza kancelaria mieści się w dzielnicy Jeżyce.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej. Zamknij (x)