Anna Daniuk notariusz Agnieszka Matusiak-Sylla notariusz Poznań

Anna Daniuk notariusz Agnieszka Matusiak-Sylla notariusz Poznań
Notariusz w Poznaniu
Kancelaria Notarialna
Anna Daniuk
Agnieszka Matusiak-Sylla
Kochanowskiego 8A/7
60-845 Jeżyce - Poznań

Notariusz Poznań Stare Miasto

W celu nadania testamentom, umowom, aktom czy też innym dokumentom oficjalnego charakteru wymagane są różne czynności notarialne, które świadczone są przez kancelarię. Nasz notariusz z Poznania zapewniający usługi m.in. na Starym Mieście pomaga zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Realizujemy różnorodne czynności notarialne zgodnie z zapisami zawartymi w obowiązującej obecnie ustawie z 14 lutego 1991 roku dotyczącej prawa o notariacie.

Usługi notarialne – Poznań Stare Miasto

Notariusz świadczy usługi w zakresie różnorodnych czynności notarialnych. W kwestii nieruchomości mogą Państwo skorzystać z działań takich jak umowy sprzedaży, darowizny czy też umowy deweloperskie oraz sporządzenie innych dokumentów zgodne z prawem o notariacie. Kancelaria prowadzi Klientów przez cały proces prawny, zapewniając wsparcie i doradztwo na każdym etapie transakcji.

Notariusze z naszej kancelarii oferują również pełną obsługę prawną w sprawach związanych z prawem spółek, w tym sporządzaniem umów, zmian w umowach spółek, a także w zakresie prawa spadkowego, w tym sporządzanie testamentów i aktów poświadczenia dziedziczenia czy też europejskiego prawa spadkowego. Pomagamy również w regulacji stosunków majątkowych między małżonkami, oferując m.in. sporządzanie umów majątkowych oraz umów o podział majątku wspólnego. A także innych działań wymaganych przez prawo dla Klientów oraz zgodnych z możliwymi do wykonania czynnościami notarialnymi.

Wykonujemy również czynności z zakresu prawa zobowiązań, a są to m.in. działania dotyczące uznania długu, ugody czy też oświadczenia świadczącego o poddaniu się egzekucji. Prowadzimy także rejestry akcjonariuszy, przyjmujemy na przechowanie dokumenty i inne wartości, a także zapewniamy wsparcie w zakresie wpisów do ksiąg wieczystych oraz innych czynności prawnych.

Notariusz w Poznaniu – Stare Miasto

W ramach prowadzonych przez nas działań zapewniamy bezpłatną pierwszą konsultację, na której wytłumaczymy Państwu wszelkie kwestie oraz przedstawimy, jakie dokumenty będą konieczne do sporządzenia przez notariusza danego dokumentu np. umowy, czy też testamentu, bądź innych w zależności od Państwa potrzeb.

Na pierwszej wizycie kancelaria informuje o wszelkich wymaganiach prawnych oraz kosztach związanych z poszczególnymi usługami, zapewniając pełną klarowność procedur. Dla ułatwienia kontaktu i umawiania spotkań oferujemy różne formy komunikacji, w tym kontakt telefoniczny i mailowy. W wyjątkowych przypadkach możliwe jest uzgodnienie spotkań z notariuszem poza standardowymi godzinami pracy oraz realizacja czynności notarialnych poza siedzibą kancelarii.

Kancelaria Notarialna w Poznaniu

Oferujemy pomoc notarialną dla osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Nasza kancelaria znajdują się w centrum miasta w dzielnicy Jeżyce, ale oferujemy również wsparcie dla osób z innych dzielnic oraz okolic. Jeśli chcą Państwo umówić się na konsultację z notariuszem lub sporządzenie danej umowy, aktu i innych dokumentów to prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. W przypadku dodatkowych pytań również udzielmy wszelkich wskazówek.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej. Zamknij (x)